Varlığını süsle

Esans ve Aromalar

Parfüm, koku ve krem gibi kozmetik ürünlerin üretiminde kullanılan esansların 18 binden fazla çeşidini sizlere sunmaktayız.
Bunun yanında; bisküvi, dondurma, şeker ve birçok sağlıklı gıda ürünlerinin yanı sıra ilaçların da yapımında kullanılan aromaları bizde bulabilirsiniz.

bundan fazla

18,000

hammadde çeşidi

Eau De Toilette

Özgün batı parfümleri ve eşsiz doğu kokularıyla aynı notalardan tasarlanan bu parfümler, daha az derişiminin verdiği rahatlayıcı hafiflikle ve ekonomik fiyatıyla sadece ZAYNA’da.

Buhur

Ud odunu, sandal, misk karışımları, safran ve bazı nadir çiçek türleri gibi ferahlatıcı ve çekici kokularla tasarlanan birçok buhur çeşidimiz bulunmaktadır. Her yere dağılan buhur kokusu, geçmişin ilham verici kokuların modern dokunuşlarla harmanlandığı harika bir karışımdır.

Cep Parfümleri

Bulunduğun her yerde ve her zaman sana eşlik etmesi için küçük şişeli ve çekici görünümlü cep parfümlerini tasarladık.

Eau De Perfumes

Uzun süre kalması ve harika etkisini yayması için en iyi esans türlerinden ve en kaliteli hammadelerle yüksek konsantrasyonla dizayn edildi. Özgün kalıcılığı sizleri lüks ve şıklıkla dolu ye dünyaya götürür.

Niş Parfümler

Beyaz, siyah, kırmızı, bordo, mavi, sarı, yeşil, gri, mor, pembe, bej ve bütün niş renkleri ürünleri; yumuşak kürke ve güçlü, çekici, yeni ve özgün koku tasarımına sahip. Zevkinize uyacak, her zaman ve merasimde herkesin ilgisini sizlere yöneltecek titizlikle seçilen özel parfümlerdir.

Bambu Oda Kokusu

Doğanın kalbinden türetilenleri seven zevk sahipleri için bambu ağacı ve doğal ağaç ahşaplarından tasarlanmıştır.

Ev Spreyi

Paçuli, lavanta, beyaz çiçekler, pamuk çiçeği, bir çok türden güller ve Doğu kokularının (misk, amber, ud ve deri gibi) yanı sıra meyveler, otlar, turunçgiller ve su bitkileri gibi ferah kokularlardan ev spreyi tasarlamaktayız. Ev, araba, kumaş, ofis ve mobilyada kullanılan çok amaçlı spreylerimiz, büyük koleksiyonuyla öne çıkmıştır.

özel etiket

Kendi parfümünüzü yaratın

Parfüm ve kozmetik ürünlerine yatırım yaparak size bol kazanç getirecek başarılı bir projenin öncüsü olmak ister misiniz?

  • Kendi parfümünüzü bulma fikriniz mi var?

  • Bu fikri gerçeğe dönüştürmek ister misiniz?

  • En düşük maliyetlerle en iyi sonuçları elde etmenize yardımcı olabilecek bir ortak veya fabrika mı arıyorsunuz?

O zaman tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Biz parfüm, tütsü ve kozmetik malzemeleri üretiminde başarı ve mükemmellik ortaklarınız olan ZAYNA Şirketiyiz.
Bize Ulaşın

Sürecimizle ilgili herhangi bir sorunuz var mı? Şimdi iletişime geçin

Varlığını süsle
Dünya çapında sayılı Zayna şirketi Türkiye’nin İstanbul ilinde 2015 yılında "Varlığınızı Orijinal Parfümle Süsleyin" sloganı altında kuruldu. Sizlere ayrıcalıklı ürün sunmak için becerikli kimyager ve üretim uzmanları tarafından onaylanan parfüm, buhur, kozmetik esansı ve aroma üretir ve satarız. Bütün ürünlerimiz zengin doğadan çıkan en iyi hammaddelerden özenle seçilmiştir. İşinize uygun ve zevkinize göre yeni ürünler üretmeye devam ediyoruz.
© 2024 Zayna. Her hakkı saklıdır.